Haberler / Arabadan Süt Kokusu Nasıl Çıkar
  • 02163144404
  • efe@sonax.com.tr

Bizden Haberler

Arabadan Süt Kokusu Nasıl Çıkar

Haber Tarihi: 30-05-2016

Otomobile dökülen süt araç içine döküldükten bir süre sonra bakteri oluşturur ve ağır kokular yaymaya başlar. Süt aracın taban döşemesine dökülmüş ise döşeme sütü emmiştir ve döşemenin altına geçmiştir.Bu durumda aracın taban döşemesi sökülüp ve daha sonra yıkanıp , kurutulması gerekiyor.

Bu işlem yapıldıktan sonra aracın detaylı iç temizlik, ozon dezenfeksiyonu ve klima dezenfeksiyonu yapılması gerekir. Taban döşemesi araç içinde kurutma makinesi ile kurutuluyor ise süt kokusu araç içinden çıkmaz, koku yaymaya devam eder.Bu nedenle taban halısı, bagaj halısı, paspasların kesinlikle aracın dışında kurutulması gerekmektedir. Sonax Efe firmamızda sonax detaylı temizlik eğitimi almış profesyonel personelimiz ile aracın koltukları ve taban halısı sökülerek araç içindeki bütün detaylar temizlenir.

Aracınıza detaylı iç temizlik, ozon dezenfeksiyonu ve klima dezenfeksiyonu uygulanır. Firmamı süt kokusu uygulamasında garanti vermektedir.Sonax temizlik ürünleri İSO 9001 belgeli olup dünya kalite standartlarına uyarlı bir şekilde yapılmaktadır.