Ürün / SONAX RESCUE
  • 02163144404
  • efe@sonax.com.tr

SONAX RESCUE

İkinci el olarak alınan otomobiller içi ve dışı ile eski sahibinden izler taşır. SONAX Rescue uygulaması ile “Eski Sahibinden İz Kalmasın” SONAX Rescue uygulaması ile ikinci el alınan bir otomobil tüm kısımları ile elden geçirilir, en ince ayrıntısına kadar temizlenir.

SONAX Nano Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulaması ile otomobil yüzeyindeki tüm kılcal çizikler giderilir, otomobil yüzeyi ilk günkü parlaklığına kavuşturulur. Nano Boya Koruma ile parlaklığın 1 yıl süre ile korunması sağlanır.

SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon uygulaması ile otomobilin içindeki taban, tavan, torpido, koltuklar, kapı içleri, camlar, bagaj başta olmak üzere tüm noktalar en ince ayrıntısı ile temizlenir. SONAX Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon uygulaması ile otomobil içindeki virüsler, bakteriler ve mikroplar %99,9 oranında yok edilir. Araç içindeki kokular da bu uygulama ile %99,9 oranında giderilir.

SONAX’ın özel motor temizleyici ürünleri ile motorlar da pırıl pırıl olur. Motor aksamına zarar verilmez. SONAX’ın asit içermeyen jant temizleyicileri ile jantlar da ilk günkü gibi ışıl ışıl olur, koruma altına alınır.